motoger

Drzwi tylne (bus) Rover 45

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Drzwi tylne (bus) Rover 45
Drzwi tylne (bus) Rover 45

Sprzedawcy części do Rover 45:

giełda części słomczyn
auto części
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części moto2.pl
części używane poznań
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
auto części zamienne
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
moto2
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto części warszawa
auto części gliwice
części moto2

Cena Drzwi tylne (bus) Rover 45 Cena

Oferty części używanych samochodowych Rover 45 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Drzwi tylne (bus). Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Karoseria. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-24 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-06 - numer oferty 31303831. Część używana Drzwi tylne (bus) do Rover 45 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 6 sztuk tych części samochodowych. Cena Drzwi tylne (bus) Rover 45 2.4 2003 hatchback. Tanio Drzwi tylne (bus) Rover 45 2.4 2003 hatchback. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.4 i wyprodukowano go w roku 2000. Buda tego auta to hatchback i to auto wyprodukowano przez producenta Rover. Ten model 45 pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów drzwi tylne (bus) . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Rover 45. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Rover 45. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Gdzieś na forum czytałem że Rover 45 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Rover 45 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Rover 45. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić drzwi tylne (bus) do 45. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej drzwi tylne (bus). Wszystko było na miejscu z drzwi tylne (bus) nie było problemu wszystko sprawne Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Wszędzie szukałem drzwi tylne (bus) i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Rover 45. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio drzwi tylne (bus). Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Rover 45. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić drzwi tylne (bus) w Rover 45. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę drzwi tylne (bus) do Rover 45. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie drzwi tylne (bus). Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Było tam mega dużo drzwi tylne (bus). Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Rover 45 na części.  


KONTAKT

tanio Drzwi tylne (bus) Rover 45

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Drzwi tylne (bus) Rover 45
Copyright © 2025. MOTOGER.pl